איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

תוכן עניינים
לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך של מריחת ציפוי מגן על החלק החיצוני של קירות המבנה. ניתן לעשות זאת על ידי ריסוס או גלגול על חומר איטום נוזלי, או על ידי הברשה על ציפוי יבש. חלק מהחומרים הנפוצים ביותר המשמשים לאיטום קירות חיצוניים הם צבעים על בסיס אספלט ולטקס. איטום קירות חיצוני מיושם בדרך כלל כל 3-5 שנים, בהתאם לסביבה בה נמצא הבניין. איטום קירות חיצוניים הוא תהליך איטום הרווחים והסדקים בקירות החיצוניים של המבנה. הפערים והסדקים בקירות החיצוניים יכולים לנבוע מסיבות שונות כמו: שקיעה טבעית, תנועה מבנית או נזק מחדירת מים. רווחים אלו מאפשרים זרימת אוויר דרכם מה שעלול לגרום לחדירת לחות לתוך המבנה. רטיבות זו עלולה להוביל להכתמה, לצמיחת עובש ולהידרדרות של חומרים כגון קיר גבס, צבע, טפטים ושטיחים.

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך שעוזר להגן על הבית שלך מהסביבה החיצונית. חשוב לאטום כראוי את הקירות כדי למנוע הצטברות לחות שעלולה להוביל לנזק מבני. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרי איטום לקירות חיצוניים בשוק כיום. הסוג שתבחר יהיה תלוי במשטח שאתה מיישם אותו ולמה אתה צריך אותו. ישנם חומרי איטום על בסיס מים, חומרי איטום על בסיס לטקס, חומרי איטום על בסיס סיליקון וחומרי איטום על בסיס אקריליק. ישנן גם דרכים שונות ליישם איטום קירות חיצוניים, כגון ריסוס או הברשה על פני המשטח, או גלגולו על פני המשטח באמצעות רולר או כף. הדבר החשוב ביותר בבחירת איטום קירות חיצוני הוא שהוא תואם לסוג המשטח שלך ולמה שאתה רוצה אותו – בין אם זה איטום או הוספת תכונות בידוד לקירות הבית שלך.

סנפלינג היא טכניקת טיפוס הכוללת ירידה על פני סלע באמצעות חבל. הוא משמש לעתים קרובות בפעולות חילוץ וכדי לגשת למקומות מרוחקים. איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג יכול להתבצע על ידי הצמדת חומר האיטום לחבל ולתת לו להחליק באיטיות על פני הקיר תוך כדי ירידה. זה יבטיח שלא יהיו רווחים בין כל שכבת איטום, מה שיפחית את הסיכון לחדירת מים. מחפשים מישהו שיעשה את העבודה הזאת? הכירו את חברת Rope partners – עבודות בסנפלינג שתדאג לכם לכל מה שקשור לאיטום קירות חוץ באמצעות סנפלינג

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג היא טכניקה נפוצה בה משתמשים קבלנים לאיטום רווחים בקירות חיצוניים. הדבר נעשה על ידי הצמדת ממברנות איטום לחלק החיצוני של הקיר ולאחר מכן שימוש במכשיר סנפלינג להורדת פועל אל חוץ המבנה. לאחר מכן העובד יצמיד ממברנות איטום, לרוב עשויות מגומי, על פני השטח החיצוניים של הקיר. הממברנה תימשך חזק ואז אטום בדבק לפני שיורד חזרה למטה ויחזור על חלקים אחרים של הקיר. סנפלינג היא טכניקה של ירידה בירידה אנכית על ידי שימוש בחבל כדי לשלוט בקצב הירידה. סנפלינג מבוצע לרוב עם שימוש ברתמה, אך ניתן לעשות זאת גם ללא. אדם העוסק בפעילות זו מכונה סנפלינג או סנפלינג. בטיפוס הרים וטיפוס, אבסר מתייחס למי שמשתמש במכשיר סנפלינג כדי לרדת פני סלע מחוץ למסלול או ללא חבל, כאשר לא בטוח לסנפל ישירות מעל פני הסלע.