תוספת בניה מבניה קלה

תוכן עניינים

תוספת בניה מבניה קלהלפני שאתם חושבים על עיצוב הבית ומחפשים קבלן אשר יבצע את העבודה, עליכם לדעת כי יש לכם אלטרנטיבות אחרות מהבניה המסורתית. הבניה המסורתית היא בניה מבטון, בניה אשר מצריכה מאיתנו השקעה כספית גדולה יחסית, וזמן עבודה בו חלק מהבית יהיה מושבת. בניה קלה בשנים האחרונות תופסת תאוצה בקרב בתים רבים בארץ, אך האם היא באמת משתלמת?

 

תוספת בניה מבניה קלה – מהי בניה קלה?

בניה קלה קשורה באופן ישיר לענף הבניה, היא למעשה אחת מהאלטרנטיביות לבניה המסורתית שאותה אנו מכירים. זוגות ומשפחות רבות, בעיקר האוכלוסייה המבוגרת חוששת לשנות את ההרגלים שלה על אף שזה על הנייר יותר משתלם כלכלית. החשש נובע מכך שהתוצר אינו יהיה ברמה גבוהה כמו בניית בטון. אז תחילה נדון בכך שאיכות העבודה אינה תלויה בלבד בחומר הגלם, אלא גם בקבלן עצמו. אתם בוודאי שמעתם על מקרים רבים בהם קבלן הגיע וביצע עבודה, כמה חודשים ואף שבועות לאחר מכן הבעיה חזרה או שהרצפות בולטות, נזילות ועוד אלף ואחת תקלות.

בחירת חברה מתאימה היא סוגיה בפני עצמה, יש לקחת בחשבון שזהו השלב הקריטי ביותר בכל התהליך, לבחור נכון. הבחירה צריכה להיעשות בהתאמה עם התמחות הקבלן בבנייה אליה אתם מייחלים, מורכבות העבודה, סיווג קבלני של הקבלן, רישיונות ועוד… בניה קלה הינה בניה מחומרים מיוחדים אשר נוצרים במפעל ולא כמו בטון על המקום. החברה יוצרת במפעל את הפנלים בשלמותם כך שכל מה שנותר הוא לעשות את הגימורים האחרונים. יצא לך בעבר לראות משאית עליה כבר יש מבנה קיים? סביר להניח שמדובר על מבנה הבנוי מבניה קלה. החומרים הינם חומרים מבודדים, אטומים, מותאמים לתנאי הסביבה והאקלים באזור מגוריכם. כמו כן, ניתן לבקש תוספות בניה למבנה קיים, לדוגמא חדר נוסף, גג, עיצוב חדש לאחד החללים בבית ועוד…

תוספת בניה מבניה קלה – מהן האלטרנטיבות לבניה קלה?

כיום יש שיטות בניה שונות המתחרות זו בזו על אף שאותו קבלן יכול להיות בעל התמחות בשלושת סוגי הבניה. סוגי הבניה הנפוצים ביותר הם: בניה מבטון, בניה קלה ובניה מעץ. בסופו של דבר שלושת הסוגים עושים את העבודה כראוי.

בניה מבטון היא בניה שכבר שנים מוכיחה את עצמה כיעילה, מבודדת ואיכותית, אך עדיין יש לה חסרונות שונים כמו מחיר וכד'. מצד שני יש לנו את הבניה מעץ שלה יתרונות רבים, אך החיסרון הוא חוסר הידע שיש לאנשים לגבי סוגי הבניה השונים שניתן לעשות מעץ, שבתים מעץ אינם מיועדים רק לבתי ארחה, את המחירים הנוחים שיש בתחום ועוד…

 

תוספת בניה מבניה קלה – מדוע בניה קלה יותר משתלמת?

בניה קלה נחשבת לבניה המשתלמת ביותר בסופו של דבר מבחינת מחיר. ההשפעה על המחיר הנמוך נובעת גם מכיוון שהחומרים אינם יקרים כמו חומרי הגלם בסוגי הבניה השונים, וגם בגלל זמן העבודה הנמוך שצריך להשקיע בכל התהליך. זמן שווה כסף, עובדים שווה כסף, בניה קלה מקלה עלינו גם בזמן העבודה וגם בכמות הפועלים אותם צריך בעל העסק לצורך העבודה.

תוספת בניה מבניה קלה – בניה ירוקה

תוספת בניה מבניה קלה גם בעלת יתרון נוסף שחשוב לא פחות מסכום הכסף אותו אתם מוציאים בסופו של דבר על הפרויקט. בניה קלה ברוב המקרים תורמת לאיכות הסביבה מכיוון שאין צורך בכל כלי העבודה שיש בבנייה מבטון, ניתן גם לבחור בחברה אשר לה מלווה בניה ירוקה, וכך אתם לא רק חוסכים כסף אלא גם תורמים לאיכות הסביבה באופן ישיר.

השאירו פרטים

תוספת בניה מבניה קלה
תוספת בניה מבניה קלה

תוספת בניה מבניה קלה

לפני שאתם חושבים על עיצוב הבית ומחפשים קבלן אשר יבצע את העבודה, עליכם לדעת כי יש לכם אלטרנטיבות אחרות מהבניה המסורתית. הבניה המסורתית היא בניה

Read More »
התקשרו עכשיו